Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZIN EKRANI KIRIK. KULLANICIYA EKRAN FİYATI VERİLECEK. BAKALIM BİLGİ VERELİM.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE KIRIK EKRAN SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. BİLGİSAYARIN EKRANI SÖKÜLEREK ARKASINDAKİ KODA GÖRE UYUMLU EKRAN TESPİT EDİLDİ. UYUMLU EKRANIN MONTAJI YAPILDI VE GEREKLİ TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN SORUNU, HP 15-DA2075NT EKRANDA MÜREKKEP DAĞILMA SORUNU, HP 15-DA2075NT EKRAN SORUNU,
Bu çözüm yöntemi KIRIK EKRAN sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

HP KIRIK EKRAN Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet HP KIRIK EKRAN sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

HP KIRIK EKRAN Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

HP KIRIK EKRAN Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

HP Yetkili servisi misiniz?

Hayır. HP Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

HP laptop tamiri yapıyor musunuz?

HP laptop tamiri yapıyoruz. HP anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


HP yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. HP cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle HP cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa HP yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

HP 15-DA2075NT KIRIK EKRAN sorunu çözümü

HP yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden HP bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

HP bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul HP servisi

 • HP servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. HP ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. HP tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için HP yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili HP bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili HP cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul HP servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye HP servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede HP ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • KIRIK EKRAN sorunu için tamir fiyatı nedir?

  KIRIK EKRAN sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. HP KIRIK EKRAN sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • HP servisi için yol tarifi

  HPServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • HP 15-DA2075NT anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi HP 15-DA2075NT için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

HP 15-DA2075NT anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945