Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

KULLANICI CİHAZI KENDİSİ TOPLAMIŞ, İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMUNU YAPMIŞ, SONRADAN BİR UYUMSUZLUK OLMUŞ CİHAZ ŞİMDİ GÖRÜNTÜ VERMİYOR. TETİK ALIYOR KISA SÜREDE KAPANIYOR. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE GÖRÜNTÜ VERMEME VE KISA SÜREDE KAPANMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA RAMLARDA OKSİTLENMELER VARDI RAM VE SLOTLARI TEMİZLENDİ. BİOS KENDİSİNİ KORUMAYA ALIP KİTLEMİŞTİ ONARIMINI YAPTIK. KULLANICI CİHAZI DAĞINIK BİR ŞEKİLDE GETİRMİŞTİ. CİHAZIN MONTAJINI YAPTIK ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : BİLGİSAYARI TOPLADIM GÖRÜNTÜ VERMİYOR, BİLGİSAYAR KISA SÜRE SONRA KAPANIYOR, BİLGİSAYARI KURDUM AMA GÖRÜNTÜ GELMİYOR, YENİ BİLGİSAYAR AMA GÖRÜNTÜ GELMİYOR, YENİ SİSTEM GÖRÜNTÜ GELMİYOR,
Bu çözüm yöntemi BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

TOPLAMA BİLGİSAYAR Yetkili servisi misiniz?

Hayır. TOPLAMA BİLGİSAYAR Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

TOPLAMA BİLGİSAYAR laptop tamiri yapıyor musunuz?

TOPLAMA BİLGİSAYAR laptop tamiri yapıyoruz. TOPLAMA BİLGİSAYAR anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


TOPLAMA BİLGİSAYAR yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. TOPLAMA BİLGİSAYAR cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle TOPLAMA BİLGİSAYAR cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa TOPLAMA BİLGİSAYAR yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA sorunu çözümü

TOPLAMA BİLGİSAYAR yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden TOPLAMA BİLGİSAYAR bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

TOPLAMA BİLGİSAYAR bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul TOPLAMA BİLGİSAYAR servisi

 • TOPLAMA BİLGİSAYAR servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. TOPLAMA BİLGİSAYAR ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. TOPLAMA BİLGİSAYAR tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için TOPLAMA BİLGİSAYAR yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili TOPLAMA BİLGİSAYAR bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili TOPLAMA BİLGİSAYAR cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul TOPLAMA BİLGİSAYAR servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye TOPLAMA BİLGİSAYAR servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede TOPLAMA BİLGİSAYAR ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. TOPLAMA BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN KISA SÜREDE KAPANMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • TOPLAMA BİLGİSAYAR servisi için yol tarifi

  TOPLAMA BİLGİSAYARServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • TOPLAMA BİLGİSAYAR anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi TOPLAMA BİLGİSAYAR için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TOPLAMA BİLGİSAYAR anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945