Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » ACER V3-771G ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

ACER V3-771G ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

ACER V3-771G ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
ACER V3-771G ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

ACER V3-771G ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

ACER V3-771G ÇALIŞMAMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

BİLGİSAYAR ENERJİ ALMIYOR. GÜÇ TUŞUNA BASILDIĞINDA TETİK ALMADI. GÖRÜNTÜ ALMADAN TESLİM ALDIK. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

ACER V3-771G ÇALIŞMAMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE ÇALIŞMAMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA BİLGİSAYARA UZUN SÜRE TERMAL TEMİZLİK YAPILMADIĞINDAN DOLAYI BİLGİSAYAR ÇOK ISINMIŞ VE ANAKART ÜZERİNDEKİ BESLEME ENTEGRESİNİ BOZMUŞ. ARIZALI ENTEGRE UYUMLU ENTEGRE İLE DEĞİŞTİRİLDİ. GEREKLİ TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : ACER V3-771G LAPTOP ÇALIŞMIYOR, ACER V3-771G BİLGİSAYAR ENERJİ ALMIYOR, ACER V3-771G LAPTOPUN IŞIKLARI YANMIYOR,
Bu çözüm yöntemi ÇALIŞMAMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

ACER ÇALIŞMAMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet ACER ÇALIŞMAMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

ACER ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

ACER ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

ACER Yetkili servisi misiniz?

Hayır. ACER Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

ACER laptop tamiri yapıyor musunuz?

ACER laptop tamiri yapıyoruz. ACER anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


ACER yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. ACER cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle ACER cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa ACER yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

ACER V3-771G ÇALIŞMAMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

ACER V3-771G ÇALIŞMAMA sorunu çözümü

ACER yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden ACER bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

ACER bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul ACER servisi

 • ACER servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. ACER ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. ACER tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için ACER yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili ACER bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili ACER cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul ACER servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye ACER servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede ACER ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • ÇALIŞMAMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  ÇALIŞMAMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. ACER ÇALIŞMAMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • ACER servisi için yol tarifi

  ACERServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • ACER V3-771G anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi ACER V3-771G için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

ACER V3-771G anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945