Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » ASUS X550C ŞARJ OLMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

ASUS X550C ŞARJ OLMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

ASUS X550C ŞARJ OLMAMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
ASUS X550C ŞARJ OLMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

ASUS X550C ŞARJ OLMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

ASUS X550C ŞARJ OLMAMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

BİLGİSAYAR ŞARJ OLMUYOR BATARYAYLA ALAKALI MI? ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

ASUS X550C ŞARJ OLMAMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE ŞARJ OLMAMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA BATARYANIN ARIZALI OLDUĞUNU TESPİT ETTİK. UYUMLU BATARYA TEMİN EDİLDİ. MONTAJI YAPILDI. TEST İŞLEMLERİ BAŞLATILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : ASUS X550C ŞARJ OLMUYOR, ASUS X550C ŞARJ ALETİ TAKILI AMA BATARYA DOLMUYOR, ASUS X550C BATARYAYI GÖRMÜYOR,
Bu çözüm yöntemi ŞARJ OLMAMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

ASUS ŞARJ OLMAMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet ASUS ŞARJ OLMAMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

ASUS ŞARJ OLMAMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

ASUS ŞARJ OLMAMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

ASUS Yetkili servisi misiniz?

Hayır. ASUS Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

ASUS laptop tamiri yapıyor musunuz?

ASUS laptop tamiri yapıyoruz. ASUS anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


ASUS yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. ASUS cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle ASUS cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa ASUS yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

ASUS X550C ŞARJ OLMAMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

ASUS X550C ŞARJ OLMAMA sorunu çözümü

ASUS yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden ASUS bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

ASUS bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul ASUS servisi

 • ASUS servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. ASUS ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. ASUS tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için ASUS yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili ASUS bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili ASUS cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul ASUS servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye ASUS servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede ASUS ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • ŞARJ OLMAMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  ŞARJ OLMAMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. ASUS ŞARJ OLMAMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • ASUS servisi için yol tarifi

  ASUSServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • ASUS X550C anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi ASUS X550C için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

ASUS X550C anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945