Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

BİLGİSAYAR GÖRÜNTÜ VERMİYOR. HARİCİ EKRANA GÖRÜNTÜ ALDIK. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA CİHAZIN ANAKART ÜZERİNDEKİ EKRAN KARTI ÇİPSETİNDE SORUN TESPİT EDİLDİ. GEREKLİ SORUNLAR DÜZELTİLDİ. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU, CASPER A15A EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR, CASPER A15A FANLAR ÇALIŞIYOR GÖRÜNTÜ GELMİYOR,
Bu çözüm yöntemi GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

CASPER GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet CASPER GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

CASPER GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

CASPER GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

CASPER Yetkili servisi misiniz?

Hayır. CASPER Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

CASPER laptop tamiri yapıyor musunuz?

CASPER laptop tamiri yapıyoruz. CASPER anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


CASPER yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. CASPER cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle CASPER cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa CASPER yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

CASPER A15A GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu çözümü

CASPER yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden CASPER bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

CASPER bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul CASPER servisi

 • CASPER servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. CASPER ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. CASPER tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için CASPER yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili CASPER bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili CASPER cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul CASPER servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye CASPER servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede CASPER ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için tamir fiyatı nedir?

  GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. CASPER GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • CASPER servisi için yol tarifi

  CASPERServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • CASPER A15A anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi CASPER A15A için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

CASPER A15A anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945