Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ DÜŞMÜŞ MENTEŞELER KIRIK ŞARJ ALETİNDE SORUN VAR MI BAKALIM İNTERNETE BAĞLANMA SORUNU YAŞIYORMUŞ ARADA ARIZA TESPİT EDELİM
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

MENTEŞELER KIRIK TAMİR EDİLDİ. ŞARJ SOKETİ YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLDİ. LAPTOP ADAPTORU DE SORUNLU YENİSİ VERİLDİ. KULLANICIALR SORUNLU ADAPTORLERİ CALISTMAK İCİN BASTIRIP CEVİREREK SOKETE ZARAR VEREBİLYORLAR. DİKKAT ETMEK GEREKİR. BOZUK ADAPTOR YÜZÜNDEN SAĞLAM SOKETE ZARAR VEREBİLİRSİNİZ. CİHAZIN DARBE SONUCU ZARAR GOREN MOSFETLERİ DEĞİŞTİRİLDİ.
Bu çözüm yöntemi İNTERNETE BAĞLANMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

CASPER İNTERNETE BAĞLANMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet CASPER İNTERNETE BAĞLANMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

CASPER İNTERNETE BAĞLANMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

CASPER İNTERNETE BAĞLANMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

CASPER Yetkili servisi misiniz?

Hayır. CASPER Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

CASPER laptop tamiri yapıyor musunuz?

CASPER laptop tamiri yapıyoruz. CASPER anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


CASPER yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. CASPER cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle CASPER cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa CASPER yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

CASPER CSD İNTERNETE BAĞLANMA sorunu çözümü

CASPER yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden CASPER bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

CASPER bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul CASPER servisi

 • CASPER servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. CASPER ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. CASPER tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için CASPER yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili CASPER bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili CASPER cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul CASPER servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye CASPER servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede CASPER ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • İNTERNETE BAĞLANMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  İNTERNETE BAĞLANMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. CASPER İNTERNETE BAĞLANMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • CASPER servisi için yol tarifi

  CASPERServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • CASPER CSD anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi CASPER CSD için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

CASPER CSD anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945