Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » CREA NU5 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CREA NU5 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CREA NU5 EKRAN Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
CREA NU5 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

CREA NU5 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

CREA NU5 EKRAN Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

BİLGİSAYARIN EKRANI KIRIK. KULLANICIYA EKRAN FİYATI VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

CREA NU5 EKRAN Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE EKRAN SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. BİLGİSAYARIN EKRANI SÖKÜLEREK EKRANIN ARKASINDAKİ KODA GÖRE UYUMLU EKRANI TEMİN ETTİK. EKRANIN MONTAJI YAPILDI. GEREKLİ EKRAN TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : CREA NU5 KIRIK EKRAN SORUNU, CREA NU5 EKRAN SORUNU, CREA NU5 EKRANDA MÜREKKEPLENME SORUNU, CREA NU5 EKRANDA SİYAH LEKE SORUNU, CREA NU5 EKRANDA ÖLÜ PİKSEL SORUNU,
Bu çözüm yöntemi EKRAN sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

CREA EKRAN Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet CREA EKRAN sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

CREA EKRAN Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

CREA EKRAN Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

CREA Yetkili servisi misiniz?

Hayır. CREA Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

CREA laptop tamiri yapıyor musunuz?

CREA laptop tamiri yapıyoruz. CREA anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


CREA yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. CREA cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle CREA cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa CREA yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

CREA NU5 EKRAN sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

CREA NU5 EKRAN sorunu çözümü

CREA yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden CREA bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

CREA bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul CREA servisi

 • CREA servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. CREA ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. CREA tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için CREA yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili CREA bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili CREA cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul CREA servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye CREA servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede CREA ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • EKRAN sorunu için tamir fiyatı nedir?

  EKRAN sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. CREA EKRAN sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • CREA servisi için yol tarifi

  CREAServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • CREA NU5 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi CREA NU5 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

CREA NU5 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945