Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » DELL E5430 TETİK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL E5430 TETİK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL E5430 TETİK Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
DELL E5430 TETİK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL E5430 TETİK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL E5430 TETİK Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ TETİK ALDI AMA GÖRÜNTÜ VERMİYOR. GÖRÜNTÜ ALAMADAN TESLİM ALDIK. ÖNCESİNDE BİOS SORUNLARI VARMIŞ SİSTEM EGİRMEK İÇİN ÇOĞU ZAMAN AYAR GEREKİYORMUŞ.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

DELL E5430 TETİK Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

İŞLEMCİ BESLEME ENTEGRESİ DEĞİŞTİRİLDİ.
Bu çözüm yöntemi TETİK sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

DELL TETİK Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet DELL TETİK sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

DELL TETİK Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

DELL TETİK Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

DELL Yetkili servisi misiniz?

Hayır. DELL Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

DELL laptop tamiri yapıyor musunuz?

DELL laptop tamiri yapıyoruz. DELL anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


DELL yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle DELL cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa DELL yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

DELL E5430 TETİK sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

DELL E5430 TETİK sorunu çözümü

DELL yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden DELL bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

DELL bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul DELL servisi

 • DELL servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. DELL tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için DELL yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili DELL bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili DELL cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul DELL servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye DELL servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede DELL ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • TETİK sorunu için tamir fiyatı nedir?

  TETİK sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. DELL TETİK sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • DELL servisi için yol tarifi

  DELLServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • DELL E5430 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi DELL E5430 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL E5430 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945