Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ ÇOK AĞIR ÇALIŞIYOR, HIZLANDIRMA İÇİN NELER YAPILABİLİR BAKALIM, KULLANICIYA BİLGİ VERELİM.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE AĞIR ÇALIŞMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. CİHAZI HIZLANDIRMAK İÇİN SSD HARDDİSK ÖNERİSİNDE BULUNDUK. CİHAZIN ÜZERİNDEKİ ESKİ NESİL HARDDİSK ÇIKARTILDI YERİNE YENİ NESİL SSD HARDDİSK MONTAJI YAPILDI. KULLANICININ KENDİ LİSANSI İLE İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMU YAPILDI. GÜNCEL YAZILIMLARI YÜKLENDİ. GEREKLİ TESTLERİ YAPILDI. BİLGİSAYARI HIZLANDIRMA İŞLEMİ BAŞARILI OLDU. ANAHTAR KELİMELER : DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA SORUNU, DELL İNSPIRON 1525 KASMA SORUNU, DELL İNSPIRON 1525 HIZLANDIRMA, DELL İNSPIRON 1525 WİNDOWSA ÇOK YAVAŞ GİRİYOR,
Bu çözüm yöntemi AĞIR ÇALIŞMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

DELL AĞIR ÇALIŞMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet DELL AĞIR ÇALIŞMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

DELL AĞIR ÇALIŞMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

DELL AĞIR ÇALIŞMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

DELL Yetkili servisi misiniz?

Hayır. DELL Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

DELL laptop tamiri yapıyor musunuz?

DELL laptop tamiri yapıyoruz. DELL anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


DELL yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle DELL cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa DELL yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

DELL İNSPIRON 1525 AĞIR ÇALIŞMA sorunu çözümü

DELL yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden DELL bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

DELL bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul DELL servisi

 • DELL servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. DELL tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için DELL yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili DELL bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili DELL cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul DELL servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye DELL servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede DELL ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • AĞIR ÇALIŞMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  AĞIR ÇALIŞMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. DELL AĞIR ÇALIŞMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • DELL servisi için yol tarifi

  DELLServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • DELL İNSPIRON 1525 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi DELL İNSPIRON 1525 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL İNSPIRON 1525 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945