Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » DELL KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL KAPANMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
DELL KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL KAPANMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL KAPANMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ BİR ANDA KAPANIYOR ŞARJ ALETİNDE DEFORMELER MEVCUT SORUN ŞARJ ALETİNDEN Mİ SOKETTEN Mİ ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

DELL KAPANMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CIHAZ SERVISIMIZE KAPANMA SORUNU ILE ILGILI GELDI YAPTIĞIMIZ İNCELEMELER SONUCUNDA BATARYANIN BİTİK OLDUĞUNU VE ŞARJ SOKETİNİN ARIZALI OLDUĞUNU TESPİT ETTİK BATARYA BİTİK OLDUĞUNDAN DOLAYI İÇİNDE HİÇ ENERJİ YOK ŞARJ SOKETİNDE DE TEMASSIZLIK VAR ŞARJ ALETİNİ OYNATINCA CİHAZ KAPANMA YAPIYOR. DELL MARKA CİHAZLAR ÇOK SEÇİCİ ÜRÜNLERDİR BATARYA VEYA ŞARJ ALETİ BATARYA ALINIRKEN ÇOK DİKKAT EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR YOKSA BİLGİSAYARINIZ HATA VEREBİLİR VEYA ŞARJ ALMAYABİLİR. CİHAZA UYUMLU BATARYAYI VE ŞARJ SOKETİNİ TEMİN ETTİK TAKIP ÇALIŞTIRDIK VE TESTLERİNİ YAPTIK CİHAZIN ARIZALARI GİDERİLDİ
Bu çözüm yöntemi KAPANMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

DELL KAPANMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet DELL KAPANMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

DELL KAPANMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

DELL KAPANMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

DELL Yetkili servisi misiniz?

Hayır. DELL Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

DELL laptop tamiri yapıyor musunuz?

DELL laptop tamiri yapıyoruz. DELL anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


DELL yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle DELL cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa DELL yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

DELL KAPANMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

DELL KAPANMA sorunu çözümü

DELL yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden DELL bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

DELL bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul DELL servisi

 • DELL servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. DELL tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için DELL yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili DELL bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili DELL cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul DELL servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye DELL servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede DELL ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • KAPANMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  KAPANMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. DELL KAPANMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • DELL servisi için yol tarifi

  DELLServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • DELL anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi DELL için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945