Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ ENERJİ ALIYOR. TETİK ALIYOR FAKAT GÖRÜNTÜ VERMEDİ HARİCİ EKRANA DA GÖRÜNTÜ ALAMADIK. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA BİLGİSAYARIN ANAKART ÜZERİNDEKİ BESLEME ENTEGRESİNDE ARIZA TESPİT EDİLDİ. ARIZALI ENTEGRE UYUMLU ENTEGRE İLE DEĞİŞTİRİLDİ. GEREKLİ TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU, DELL LATITUDE E5540 EKRANA GÖRÜNTÜ GELMEME SORUNU, DELL LATITUDE E5540 FANLAR DÖNÜYOR EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR,
Bu çözüm yöntemi GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

DELL GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet DELL GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

DELL GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

DELL GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

DELL Yetkili servisi misiniz?

Hayır. DELL Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

DELL laptop tamiri yapıyor musunuz?

DELL laptop tamiri yapıyoruz. DELL anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


DELL yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle DELL cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa DELL yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

DELL LATITUDE E5540 GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu çözümü

DELL yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden DELL bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

DELL bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul DELL servisi

 • DELL servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. DELL ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. DELL tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için DELL yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili DELL bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili DELL cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul DELL servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye DELL servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede DELL ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için tamir fiyatı nedir?

  GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. DELL GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • DELL servisi için yol tarifi

  DELLServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • DELL LATITUDE E5540 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi DELL LATITUDE E5540 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

DELL LATITUDE E5540 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945