Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri


Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE EKRAN SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. BİLGİSAYARIN EKRANINDA ÖLÜ PİKSEL VARDI. EKRAN SÖKÜLÜP ARKASINDAKİ KODA BAKILARAK UYUMLU EKRAN TEMİN EDİLDİ. EKRAN MONTAJI YAPILDI. GEREKLİ EKRAN TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : FUJİTSU AH532 EKRAN SORUNU, FUJİTSU AH532 EKRANDA MÜREKKEPLENME SORUNU, FUJİTSU AH532 EKRANDA SİYAH NOKTA SORUNU, FUJİTSU AH532 EKRANDA ÖLÜ PİKSEL SORUNU,
Bu çözüm yöntemi EKRAN sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

FUJITSU SIEMENS EKRAN Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet FUJITSU SIEMENS EKRAN sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

FUJITSU SIEMENS EKRAN Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

FUJITSU SIEMENS EKRAN Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

FUJITSU SIEMENS Yetkili servisi misiniz?

Hayır. FUJITSU SIEMENS Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

FUJITSU SIEMENS laptop tamiri yapıyor musunuz?

FUJITSU SIEMENS laptop tamiri yapıyoruz. FUJITSU SIEMENS anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


FUJITSU SIEMENS yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. FUJITSU SIEMENS cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle FUJITSU SIEMENS cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa FUJITSU SIEMENS yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

FUJITSU SIEMENS AH532 EKRAN sorunu çözümü

FUJITSU SIEMENS yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden FUJITSU SIEMENS bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

FUJITSU SIEMENS bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul FUJITSU SIEMENS servisi

 • FUJITSU SIEMENS servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. FUJITSU SIEMENS ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. FUJITSU SIEMENS tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için FUJITSU SIEMENS yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili FUJITSU SIEMENS bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili FUJITSU SIEMENS cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul FUJITSU SIEMENS servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye FUJITSU SIEMENS servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede FUJITSU SIEMENS ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • EKRAN sorunu için tamir fiyatı nedir?

  EKRAN sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. FUJITSU SIEMENS EKRAN sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • FUJITSU SIEMENS servisi için yol tarifi

  FUJITSU SIEMENSServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • FUJITSU SIEMENS AH532 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi FUJITSU SIEMENS AH532 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

FUJITSU SIEMENS AH532 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945