Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ ŞARJ TUTMUYOR, SOKETTE DE ARIZA VAR MI? ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE ŞARJ TUTMAMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELERDE CİHAZIN BATARYASININ ARIZALI OLDUĞUNU TESPİT ETTİK. AYRICA ŞARJ ALETİNDE DE SORUN VARDI. ŞARJ ALETİ BATARYAYI BOZMUŞ OLABİLİR. UYUMLU BATARYA VE ŞARJ ALETİ TEMİN EDİLDİ. BATARYA MONTAJI YAPILDI. TEST İŞLEMLERİ BAŞLATILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : GRUNDIG 13M-GNB1405 ŞARJ OLMAMA SORUNU, GRUNDIG 13M-GNB1405 ŞARJ TUTMAMA SORUNU, GRUNDIG 13M-GNB1405 ŞARJ IŞIĞI YANIYOR FAKAT ŞARJ OLMAMA SORUNU,
Bu çözüm yöntemi BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

GRUNDIG BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet GRUNDIG BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

GRUNDIG BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

GRUNDIG BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

GRUNDIG Yetkili servisi misiniz?

Hayır. GRUNDIG Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

GRUNDIG laptop tamiri yapıyor musunuz?

GRUNDIG laptop tamiri yapıyoruz. GRUNDIG anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


GRUNDIG yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. GRUNDIG cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle GRUNDIG cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa GRUNDIG yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

GRUNDIG 13M-GNB1405 BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA sorunu çözümü

GRUNDIG yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden GRUNDIG bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

GRUNDIG bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul GRUNDIG servisi

 • GRUNDIG servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. GRUNDIG ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. GRUNDIG tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için GRUNDIG yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili GRUNDIG bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili GRUNDIG cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul GRUNDIG servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye GRUNDIG servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede GRUNDIG ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. GRUNDIG BİLGİSAYARIN ŞARJ TUTMAMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • GRUNDIG servisi için yol tarifi

  GRUNDIGServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • GRUNDIG 13M-GNB1405 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi GRUNDIG 13M-GNB1405 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

GRUNDIG 13M-GNB1405 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945