Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR VAR.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

KALVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR VAR, SEBEBİ SIVI TEMASI OLABİLİR. YENİ KLAVYE TAKTIK. SORUN ÇÖZÜLDÜ.
Bu çözüm yöntemi KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

GRUNDIG KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet GRUNDIG KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

GRUNDIG KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

GRUNDIG KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

GRUNDIG Yetkili servisi misiniz?

Hayır. GRUNDIG Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

GRUNDIG laptop tamiri yapıyor musunuz?

GRUNDIG laptop tamiri yapıyoruz. GRUNDIG anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


GRUNDIG yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. GRUNDIG cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle GRUNDIG cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa GRUNDIG yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR sorunu çözümü

GRUNDIG yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden GRUNDIG bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

GRUNDIG bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul GRUNDIG servisi

 • GRUNDIG servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. GRUNDIG ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. GRUNDIG tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için GRUNDIG yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili GRUNDIG bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili GRUNDIG cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul GRUNDIG servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye GRUNDIG servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede GRUNDIG ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR sorunu için tamir fiyatı nedir?

  KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. GRUNDIG KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • GRUNDIG servisi için yol tarifi

  GRUNDIGServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

GRUNDIG GNB 1690 B1 İ7 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945