Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ ISINARAK KAPANIYOR BAZEN GÖRÜNTÜ VERMİYOR. CİHAZIN FANI DÖNMÜYOR. FAN KABLOLARININ KOPUK OLDUĞUNU FARKETTİK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

BU TARZ DURUMLARDA ÖNCELİĞİMİZ CİHAZA YENİ FAN TAKILMASIDIR. FAKAT CİHAZA UYUMLU FAN BULAMADIK. YURTDIŞINDAN SİPARİŞLE GELECEK FAN HEM ÇOK PAHALI HEMDE UZUN SÜRE BEKLEMEK GEREKİYOR. FAN TAMİRİNE KARAR VERDİK VE FANIN KABLOLARINI YENİLEDİK, MİL VE ZIVANA BAKIMINI YAPTIK. UZUN TESTLER SONUCUNDA BİR SORUN GÖRMEDİK. FAN CİHAZIN EN ÖNEMLİ PARÇALARINDAN BİRİDİR VE BAKIMI İHMAL EDİLMEMELİDİR. EN AZINDAN BELLİ SÜRELERDE HAVA İLE TEMİZLİĞİ YAPILMALIDIR.
Bu çözüm yöntemi GÖRÜNTÜ VERMİYOR sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

HP GÖRÜNTÜ VERMİYOR Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet HP GÖRÜNTÜ VERMİYOR sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

HP GÖRÜNTÜ VERMİYOR Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

HP GÖRÜNTÜ VERMİYOR Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

HP Yetkili servisi misiniz?

Hayır. HP Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

HP laptop tamiri yapıyor musunuz?

HP laptop tamiri yapıyoruz. HP anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


HP yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. HP cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle HP cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa HP yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

HP 260 G1 GÖRÜNTÜ VERMİYOR sorunu çözümü

HP yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden HP bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

HP bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul HP servisi

 • HP servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. HP ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. HP tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için HP yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili HP bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili HP cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul HP servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye HP servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede HP ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • GÖRÜNTÜ VERMİYOR sorunu için tamir fiyatı nedir?

  GÖRÜNTÜ VERMİYOR sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. HP GÖRÜNTÜ VERMİYOR sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • HP servisi için yol tarifi

  HPServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • HP 260 G1 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi HP 260 G1 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

HP 260 G1 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945