Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ ENERJİ ALIYOR FAKAT GÖRÜNTÜ VERMİYOR. HARİCİ EKRANA GÖRÜNTÜ ALAMADIK. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA ANAKART ÜZERİNDE BESLEME ENTEGRESİNİN ARIZALI OLDUĞUNU TESPİT ETTİK. ARIZALI ENTEGRE UYUMLU ENTEGRE İLE DEĞİŞTİRİLDİ. GEREKLİ TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME SORUNU, LENOVO V310-15IKB EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR SORUNU, LENOVO V310-15IKB ÇALIŞMAMA SORUNU, LENOVO V310-15IKB AÇILMAMA SORUNU, LENOVO V310-15IKB FANLAR DÖNÜYOR GÖRÜNTÜ GELMİYOR SORUNU,
Bu çözüm yöntemi GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

LENOVO GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet LENOVO GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

LENOVO GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

LENOVO GÖRÜNTÜ VERMEME Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

LENOVO Yetkili servisi misiniz?

Hayır. LENOVO Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

LENOVO laptop tamiri yapıyor musunuz?

LENOVO laptop tamiri yapıyoruz. LENOVO anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


LENOVO yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. LENOVO cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle LENOVO cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa LENOVO yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

LENOVO V310-15IKB GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu çözümü

LENOVO yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden LENOVO bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

LENOVO bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul LENOVO servisi

 • LENOVO servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. LENOVO ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. LENOVO tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için LENOVO yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili LENOVO bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili LENOVO cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul LENOVO servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye LENOVO servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede LENOVO ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için tamir fiyatı nedir?

  GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. LENOVO GÖRÜNTÜ VERMEME sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • LENOVO servisi için yol tarifi

  LENOVOServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • LENOVO V310-15IKB anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi LENOVO V310-15IKB için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

LENOVO V310-15IKB anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945