Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

BİLGİSAYAR DÜŞMÜŞ. ENERJİ ALIYOR FAKAT GÜÇ TUŞUNA BASILDIĞINDA ÇALIŞMIYOR. GÖRÜNTÜ ALMADAN TESLİM ALDIK. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE ÇALIŞMAMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELERDE ANAKART ÜZERİNDEKİ ÇİPİN ARIZALI OLDUĞUNU TESPİT ETTİK. ARIZALI ÇİP UYUMLU ÇİP İLE DEĞİŞTİRİLDİ. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA SORUNU, LENOVO Z510 LAPTOP FİŞE TAKILI FAKAT ÇALIŞMIYOR, LENOVO Z510 LAPTOP AÇILMIYOR,
Bu çözüm yöntemi ÇALIŞMAMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

LENOVO ÇALIŞMAMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet LENOVO ÇALIŞMAMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

LENOVO ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

LENOVO ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

LENOVO Yetkili servisi misiniz?

Hayır. LENOVO Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

LENOVO laptop tamiri yapıyor musunuz?

LENOVO laptop tamiri yapıyoruz. LENOVO anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


LENOVO yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. LENOVO cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle LENOVO cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa LENOVO yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

LENOVO Z510 ÇALIŞMAMA sorunu çözümü

LENOVO yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden LENOVO bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

LENOVO bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul LENOVO servisi

 • LENOVO servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. LENOVO ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. LENOVO tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için LENOVO yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili LENOVO bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili LENOVO cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul LENOVO servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye LENOVO servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede LENOVO ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • ÇALIŞMAMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  ÇALIŞMAMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. LENOVO ÇALIŞMAMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • LENOVO servisi için yol tarifi

  LENOVOServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • LENOVO Z510 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi LENOVO Z510 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

LENOVO Z510 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945