Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZIN BACKCOVERİ KIRIK KULLANICININ GETİRDİĞİ BACKCOVER MONTAJI YAPILACAK WİFİ ANTENLERİNİ KONTROL EDELİM
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZIN BACKCOVERİ KIRIK SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. KULLANICININ GETİRDİĞİ BACKCOVER MONTAJI YAPILDI. WİFİ ANTENLERİ BİLGİSAYARIN ALT KASASINDAYDI. MONTAJ TAMAMLANDI. KULLANICIYA BİLGİ VERİLDİ.
Bu çözüm yöntemi KIRIK EKRAN ARKA KAPAK sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

MSI KIRIK EKRAN ARKA KAPAK Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet MSI KIRIK EKRAN ARKA KAPAK sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

MSI KIRIK EKRAN ARKA KAPAK Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

MSI KIRIK EKRAN ARKA KAPAK Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

MSI Yetkili servisi misiniz?

Hayır. MSI Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

MSI laptop tamiri yapıyor musunuz?

MSI laptop tamiri yapıyoruz. MSI anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


MSI yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. MSI cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle MSI cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa MSI yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

MSI MS-17C1 KIRIK EKRAN ARKA KAPAK sorunu çözümü

MSI yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden MSI bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

MSI bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul MSI servisi

 • MSI servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. MSI ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. MSI tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için MSI yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili MSI bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili MSI cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul MSI servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye MSI servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede MSI ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • KIRIK EKRAN ARKA KAPAK sorunu için tamir fiyatı nedir?

  KIRIK EKRAN ARKA KAPAK sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. MSI KIRIK EKRAN ARKA KAPAK sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • MSI servisi için yol tarifi

  MSIServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • MSI MS-17C1 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi MSI MS-17C1 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

MSI MS-17C1 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945