Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZIN EKRANI KIRIK HARİCİ EKRANA GÖRÜNTÜ ALDIK EKRAN DEĞİŞİMİ YAPILACAK
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE KIRIK EKRANDAN SEBEBE GELDİ EKRANIN ÜSTÜNDEKİ KOD İLE UYUMLU YENİ EKRAN TAKTIK TESTLERİNİ YAPTIK ARIZA GİDERİLDİ
Bu çözüm yöntemi KIRIK EKRAN sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

PACKARD BELL KIRIK EKRAN Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet PACKARD BELL KIRIK EKRAN sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

PACKARD BELL KIRIK EKRAN Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

PACKARD BELL KIRIK EKRAN Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

PACKARD BELL Yetkili servisi misiniz?

Hayır. PACKARD BELL Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

PACKARD BELL laptop tamiri yapıyor musunuz?

PACKARD BELL laptop tamiri yapıyoruz. PACKARD BELL anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


PACKARD BELL yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. PACKARD BELL cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle PACKARD BELL cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa PACKARD BELL yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

PACKARD BELL P5WS0 KIRIK EKRAN sorunu çözümü

PACKARD BELL yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden PACKARD BELL bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

PACKARD BELL bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul PACKARD BELL servisi

 • PACKARD BELL servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. PACKARD BELL ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. PACKARD BELL tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için PACKARD BELL yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili PACKARD BELL bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili PACKARD BELL cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul PACKARD BELL servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye PACKARD BELL servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede PACKARD BELL ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • KIRIK EKRAN sorunu için tamir fiyatı nedir?

  KIRIK EKRAN sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. PACKARD BELL KIRIK EKRAN sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • PACKARD BELL servisi için yol tarifi

  PACKARD BELLServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • PACKARD BELL P5WS0 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi PACKARD BELL P5WS0 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

PACKARD BELL P5WS0 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945