Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » REEDER AÇILMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

REEDER AÇILMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

REEDER AÇILMAMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
REEDER AÇILMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

REEDER AÇILMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

REEDER AÇILMAMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZIN AÇILMIYOR BATARYASI ŞİŞMİŞ GÖRÜNTÜ ALMADAN TESLİM ALDIK SORUN SADECE BATARYADA MI ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

REEDER AÇILMAMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE AÇILMAMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ CİHAZIN BATARYASI ŞİŞMİŞTİ UYUMLU BATARYAYI TEMİN EDİP TAKTIK ÇALIŞTIRDIK ARIZA GİDERİLDİ. BU ŞEKİLDE BATARYAYI ŞİŞİK KULLANMAK CİDDİ ZARARLARA YOL AÇABİLİR.
Bu çözüm yöntemi AÇILMAMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

REEDER AÇILMAMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet REEDER AÇILMAMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

REEDER AÇILMAMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

REEDER AÇILMAMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

REEDER Yetkili servisi misiniz?

Hayır. REEDER Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

REEDER laptop tamiri yapıyor musunuz?

REEDER laptop tamiri yapıyoruz. REEDER anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


REEDER yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. REEDER cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle REEDER cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa REEDER yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

REEDER AÇILMAMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

REEDER AÇILMAMA sorunu çözümü

REEDER yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden REEDER bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

REEDER bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul REEDER servisi

 • REEDER servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. REEDER ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. REEDER tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için REEDER yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili REEDER bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili REEDER cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul REEDER servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye REEDER servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede REEDER ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • AÇILMAMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  AÇILMAMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. REEDER AÇILMAMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • REEDER servisi için yol tarifi

  REEDERServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • REEDER anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi REEDER için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

REEDER anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945