Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR VAR MÜŞTERİ KLAVYE DEĞİŞİMİ İSTEMİYOR. CİHAZI ADAPTÖRE TAKNCA GÖRÜNTÜ GELİYOR. ADAPTÖRDEN ÇEKİNCE GÖRÜNTÜ KESİYOR.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZIN GÖRÜNTÜ SORUNU EKRAN İLE İLGİLİ. MÜŞTERİYE EKRAN FİYATI VERDİK. EKRAN İSTEMEDİ.
Bu çözüm yöntemi FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

SAMSUNG FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet SAMSUNG FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

SAMSUNG FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

SAMSUNG FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

SAMSUNG Yetkili servisi misiniz?

Hayır. SAMSUNG Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

SAMSUNG laptop tamiri yapıyor musunuz?

SAMSUNG laptop tamiri yapıyoruz. SAMSUNG anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


SAMSUNG yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. SAMSUNG cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle SAMSUNG cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa SAMSUNG yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

SAMSUNG NP300E5Z FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ sorunu çözümü

SAMSUNG yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden SAMSUNG bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

SAMSUNG bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul SAMSUNG servisi

 • SAMSUNG servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. SAMSUNG ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. SAMSUNG tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için SAMSUNG yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili SAMSUNG bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili SAMSUNG cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul SAMSUNG servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye SAMSUNG servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede SAMSUNG ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ sorunu için tamir fiyatı nedir?

  FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. SAMSUNG FİŞE TAKMAYINCA GÖRÜNTÜ sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • SAMSUNG servisi için yol tarifi

  SAMSUNGServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • SAMSUNG NP300E5Z anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi SAMSUNG NP300E5Z için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SAMSUNG NP300E5Z anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945