Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZIN KLAVYESİNDE ÇALIŞMAYAN TUŞLAR VAR. KULLANICIYA YENİ KLAVYE FİYATI VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE KLAVYEDE ÇALIŞMAYAN TUŞ SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. KLAVYEDE TAMİR OLMADIĞI İÇİN KULLANICIYA YENİ KLAVYE FİYATI VERİLDİ. UYUMLU KLAVYE TEMİN EDİLİP MONTAJI YAPILDI. TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER: SONY SVE11A1M KLAVYE ÇALIŞMIYOR, SONY SVE11A1M KLAVYE YE SIVI TEMASI OLDU ÇALIŞMIYOR, SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARI ÇALIŞMIYOR, SONY SVE11A1M LAPTOP KLAVYE ÇALIŞMIYOR.
Bu çözüm yöntemi KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

SONY KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet SONY KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

SONY KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

SONY KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

SONY Yetkili servisi misiniz?

Hayır. SONY Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

SONY laptop tamiri yapıyor musunuz?

SONY laptop tamiri yapıyoruz. SONY anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


SONY yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. SONY cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle SONY cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa SONY yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

SONY SVE11A1M KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA sorunu çözümü

SONY yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden SONY bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

SONY bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul SONY servisi

 • SONY servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. SONY ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. SONY tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için SONY yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili SONY bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili SONY cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul SONY servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye SONY servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede SONY ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. SONY KLAVYENİN BAZI TUŞLARININ ÇALIŞMAMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • SONY servisi için yol tarifi

  SONYServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • SONY SVE11A1M anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi SONY SVE11A1M için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SONY SVE11A1M anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945