Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ ÇOK AĞIR ÇALIŞIYOR. İŞLETİM SİSTEMİNE ÇOK GEÇ GİRDİ. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE AĞIR ÇALIŞMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA BİLGİSAYARIN HARDDİSKİNİN YORGUN OLDUĞUNU TESPİT ETTİK. CİHAZI HIZLANDIRMAK İÇİN YENİ NESİL SSD HARDDİSK MONTAJI YAPILDI. KULLANICININ KENDİ LİSANSI İLE İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMU YAPILDI. GÜNCEL YAZILIMLARI YÜKLENDİ. GEREKLİ TESTLERİ YAPILDI. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA SORUNU, TOSHIBA C660D-1GP HIZLANDIRMA, TOSHIBA C660D-1GP YAVAŞ ÇALIŞMA SORUNU,
Bu çözüm yöntemi AĞIR ÇALIŞMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

TOSHIBA AĞIR ÇALIŞMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet TOSHIBA AĞIR ÇALIŞMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

TOSHIBA AĞIR ÇALIŞMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

TOSHIBA AĞIR ÇALIŞMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

TOSHIBA Yetkili servisi misiniz?

Hayır. TOSHIBA Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

TOSHIBA laptop tamiri yapıyor musunuz?

TOSHIBA laptop tamiri yapıyoruz. TOSHIBA anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


TOSHIBA yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. TOSHIBA cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle TOSHIBA cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa TOSHIBA yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

TOSHIBA C660D-1GP AĞIR ÇALIŞMA sorunu çözümü

TOSHIBA yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden TOSHIBA bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

TOSHIBA bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul TOSHIBA servisi

 • TOSHIBA servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. TOSHIBA ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. TOSHIBA tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için TOSHIBA yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili TOSHIBA bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili TOSHIBA cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul TOSHIBA servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye TOSHIBA servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede TOSHIBA ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • AĞIR ÇALIŞMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  AĞIR ÇALIŞMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. TOSHIBA AĞIR ÇALIŞMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • TOSHIBA servisi için yol tarifi

  TOSHIBAServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • TOSHIBA C660D-1GP anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi TOSHIBA C660D-1GP için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TOSHIBA C660D-1GP anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945