Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZIN MENTEŞELERİ KIRIK, MENTEŞE TAMİRİ YAPILACAK ONAYLI.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZIN SERVİSİMİZE MENTEŞELERİ KIRILDIĞI İÇİN GELDİ. MENTEŞE ONARIMI YAPTIK, KULLANDIĞIMIZ MALZEMELERİN 24 SAAT KURUMA SÜRESİ VAR KULLANICIYA BİLGİSİ VERİLDİ. MENTEŞE KALİBRASYONLARI YAPILDI, TEST EDİLDİ. ARIZA GİDERİLDİ.
Bu çözüm yöntemi LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

TOSHIBA LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet TOSHIBA LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

TOSHIBA LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

TOSHIBA LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

TOSHIBA Yetkili servisi misiniz?

Hayır. TOSHIBA Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

TOSHIBA laptop tamiri yapıyor musunuz?

TOSHIBA laptop tamiri yapıyoruz. TOSHIBA anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


TOSHIBA yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. TOSHIBA cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle TOSHIBA cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa TOSHIBA yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA sorunu çözümü

TOSHIBA yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden TOSHIBA bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

TOSHIBA bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul TOSHIBA servisi

 • TOSHIBA servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. TOSHIBA ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. TOSHIBA tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için TOSHIBA yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili TOSHIBA bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili TOSHIBA cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul TOSHIBA servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye TOSHIBA servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede TOSHIBA ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. TOSHIBA LAPTOPUN KAPAĞINI KAPANMAMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • TOSHIBA servisi için yol tarifi

  TOSHIBAServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TOSHIBA SATELLITE L50-B-1QW anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945