Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

CİHAZ İŞLETİM SİSTEMİNE GİRMİYOR. SİYAH EKRANDA KALIYOR. ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE İŞLETİM SİSTEMİNE GİRERKEN SİYAH EKRANDA KALMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA BİLGİSAYARIN HARDDİSKİNİN ARIZALI OLDUĞUNU TESPİT ETTİK. YENİ NESİL SSD HARDDİSK MONTAJI YAPILDI KULLANICININ KENDİ LİSANSI İLE İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMU YAPILDI. ANAHTAR KELİMELER : COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA SORUNU, COMPAQ CQ57 İŞLETİM SİSTEMİNE GİRMİYOR, COMPAQ CQ57 LOGO EKRANINDA KALMA SORUNU,
Bu çözüm yöntemi SİYAH EKRANDA KALMA sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

COMPAQ SİYAH EKRANDA KALMA Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet COMPAQ SİYAH EKRANDA KALMA sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

COMPAQ SİYAH EKRANDA KALMA Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

COMPAQ SİYAH EKRANDA KALMA Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

COMPAQ Yetkili servisi misiniz?

Hayır. COMPAQ Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

COMPAQ laptop tamiri yapıyor musunuz?

COMPAQ laptop tamiri yapıyoruz. COMPAQ anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


COMPAQ yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. COMPAQ cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle COMPAQ cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa COMPAQ yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

COMPAQ CQ57 SİYAH EKRANDA KALMA sorunu çözümü

COMPAQ yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden COMPAQ bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

COMPAQ bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul COMPAQ servisi

 • COMPAQ servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. COMPAQ ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. COMPAQ tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için COMPAQ yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili COMPAQ bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili COMPAQ cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul COMPAQ servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye COMPAQ servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede COMPAQ ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • SİYAH EKRANDA KALMA sorunu için tamir fiyatı nedir?

  SİYAH EKRANDA KALMA sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. COMPAQ SİYAH EKRANDA KALMA sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • COMPAQ servisi için yol tarifi

  COMPAQServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • COMPAQ CQ57 anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi COMPAQ CQ57 için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

COMPAQ CQ57 anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945