Masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri , laptop anakart tamiri, laptop ekran değişimi, laptop pil değişimi, laptop klavye değişimi, ssd montajı ve aksesuar satışı ile hizmetinizdeyiz.

0216 989 1945

Bilgisayarcı

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Anasayfa » SAMSUNG NP300E5C ŞARJ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SAMSUNG NP300E5C ŞARJ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SAMSUNG NP300E5C ŞARJ Sorunu çözümü için bizi arayın. 02169891945
SAMSUNG NP300E5C ŞARJ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

SAMSUNG NP300E5C ŞARJ SORUNU | ÇÖZÜLDÜ

veya 0216 989 1945 üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SAMSUNG NP300E5C ŞARJ Sorunu için ürün kabulde aldığımız notlar ve müşterimizin istekleri

BİLGİSAYAR KARGO İLE GELDİ. BATARYA ŞARJ TUTMUYOR. BATARYAYLA ALAKALI MI? ARIZA TESPİT EDİLİP KULLANICIYA BİLGİ VERİLECEK.
Yukarıdaki metin müşterimizin beyanı ve cihazı servise kabul esnasında aldığımız notlardır. Yoğunlukta harf veya anlam hataları yapılmış olabilir.

SAMSUNG NP300E5C ŞARJ Sorunu için nasıl bir çözüm ürettik?

CİHAZ SERVİSİMİZE ŞARJ TUTMAMA SORUNU İLE İLGİLİ GELDİ. YAPILAN İNCELEMELERDE BİLGİSAYARIN ANAKART ÜZERİNDEKİ BESLEME ENTEGRESİNİN ARIZALI OLDUĞUNU TESPİT ETTİK. ARIZALI ENTEGRE UYUMLU ENTEGRE İLE DEĞİŞTİRİLDİ. ARIZA GİDERİLDİ. ANAHTAR KELİMELER : SAMSUNG NP300E5C ŞARJ TUTMUYOR, SAMSUNG NP300E5C LAPTOP ŞARJ OLMUYOR, SAMSUNG NP300E5C PRİZE TAKILI ŞARJ OLMUYOR, SAMSUNG NP300E5C ŞARJ IŞIĞI YANIYOR AMA ŞARJ OLMUYOR,
Bu çözüm yöntemi ŞARJ sorunu için her zaman kesin çözüm olmayabilir. Cihazı servise getirerek arıza tespit için bizden hizmet alıp doğru çözümü bulmak daha doğru olacaktır.

SAMSUNG ŞARJ Sorunu için sizden hizmet alabilir miyim?

Evet SAMSUNG ŞARJ sorunu için bizden hizmet alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazarak ön bilgi alabilirsiniz.

SAMSUNG ŞARJ Sorunu çözümü için fiyat verebilir misiniz?

SAMSUNG ŞARJ Sorunu çözümü fiyatı için hemen bize whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden yazabilirsiniz.
Sadece ön bilgi niteliğinde bir görüşme yapabiliriz, uzman arkadaşlar cihazınızı incelemeden net bilgi vermek mümkün değildir.

SAMSUNG Yetkili servisi misiniz?

Hayır. SAMSUNG Yetkili servisi değiliz, fakat özel bilgisayar servisiyiz. Her marka bilgisayar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayarınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servisten hizmet almanızı öneririz. Eğer garanti dışı bir durum ise bizden de servis hizmeti alabilirsiniz.

SAMSUNG laptop tamiri yapıyor musunuz?

SAMSUNG laptop tamiri yapıyoruz. SAMSUNG anakart tamiri için de bizden hizmet alabilirsiniz.


SAMSUNG yetkili servisi değiliz. Özel bir bilgisayar servisiyiz. SAMSUNG cihazlara da bakıyoruz konusunda uzman ekibimizle SAMSUNG cihazınıza bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Fakat cihazınızın garantisi devam ediyorsa SAMSUNG yetkili servisi ile irtibat kurmalısınız.

SAMSUNG NP300E5C ŞARJ sorunu için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden konu ile ilgili bize yazıp bilgi isteyebilirsiniz.

SAMSUNG NP300E5C ŞARJ sorunu çözümü

SAMSUNG yetkili servisi değiliz. Eğer garantisi devam eden SAMSUNG bilgisayarınızı yetkili servise götürmek isterseniz garanti belgenizdeki yetkili servis numarasına ulaşmalısınız. Biz garanti dışı işlemlere bakabiliriz.

SAMSUNG bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eğer bilgisayarınızı satmak isterseniz hemen bize whatssapp üzerinden özelliklerini ve fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar satmak için bize yazabilirsiniz.

Bilgisayar satmak için bizden fiyat alabilirsiniz. Eski bilgisayarınızı satmak için hemen konu ile ilgili yazımızı inceleyin.

Şehir dışından kargo ile cihaz göndermek isterseniz , bilgisayarcı arayışınızda size hizmet vermek isteriz. 2005 Yılında kurduğumuz firmamıza Türkiye’nin her şehrinden kargo ile cihaz kabul etmekteyiz. Cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka ön bilgilendirme görüşmesi yapmalısınız. Whatsapp (05337044543) üzerinden bilgi alışverişinde bulunmadan cihaz göndermeyiniz.

İstanbul SAMSUNG servisi

 • SAMSUNG servisi nerede?

  Biz özel bir bilgisayar servisiyiz. SAMSUNG ve diğer bütün markalara tamir hizmeti vermekteyiz. Ümraniyede Bilgisayar Servisi hizmeti vermekteyiz. SAMSUNG tamiri için bizden hizmet alabilirsiniz. Garantili cihazınız için SAMSUNG yetkili servisinden hizmet almalısınız.

 • Garantili SAMSUNG bilgisayarı tamir ediyor musunuz?

  Garantili SAMSUNG cihazınızı yetkili servise götürmeniz daha doğrudur. Fakat yaşadığınız sorun garanti dışı ise size biz de yardımcı olabiliriz. İstanbul SAMSUNG servisi arıyorsanız biz garanti dışı cihazınıza özel servis olarak hizmet verebiliriz. Bilgi için WhatsApp (05337044543) yazabilirsiniz.

 • Ümraniye SAMSUNG servisi arıyorum yetkili misiniz?

  Ümraniyede SAMSUNG ve diğer tüm markalara bakan bir servisimiz var fakat yetkili servis değiliz. Özel bilgisayar servisiyiz. Cihazınız garanti dışı ise size yardımcı olabiliriz.

 • ŞARJ sorunu için tamir fiyatı nedir?

  ŞARJ sorunu için tamir fiyatı sorunun detayına göre değişmektedir. SAMSUNG ŞARJ sorunu çözüm fiyatı için bizden whatsapp (05337044543) ön bilgi alabilirsiniz.

 • SAMSUNG servisi için yol tarifi

  SAMSUNGServisi veya En yakın bilgisayarcı yol tarifi için tıklayın.

 • SAMSUNG NP300E5C anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Evet. Her marka model bilgisayar için olduğu gibi SAMSUNG NP300E5C için de anakart tamiri yapabiliriz. Servisimizden hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SAMSUNG NP300E5C anakart tamiri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 0216 989 1945